| Loryx a întrebat:

Hey! Funditsaaaa pentru raspunsul cel mai bun:X Va rog daca ma puteti ajuta urgent! vreau sa i fac un cadou prietenului meu(e ziua lui). ceva idei? Stiti programe de modificat poze astfel incat sa le pot pune pe un tricou pernutsa ceva?thinking Multumesc:X

2 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Păi de modificat poze ar fi PhotoScape, PhotoEditor, PhotoShop, dar cred că ție ți-ar trebui PhotoFunia...

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai idei sunt o goraza. ai putea sa ii faci cadou un album cu pozele cu voi doi si sa ii dai de inteles ca ti-ai dori sa continuati sa umpleti albumul cu multe alte amintiri frumoasa. ai putea de altfel sa ii cumperi o rama de poze in care sa printezi un text, de ex melodiia voastra preferata, sau mel in care va regasiti cel mai mult. sa o scoti la imprimanta si bine sa o colorezi cum vrei tu. apoi sa agheti de ea jumatate de inimioara si jumatata de porti tu la un lant sau ceva. sau ai putea sa ii scoti la un picnic nocturn, sa iesiti numai voi 2 si sa organizezi tu totul asa incat sa creezi o atmosfera calda si sa petreceti timp de neuitat. bine, la picnic de ex poti sa ii dai albumul si sa faceti si o poza pentru continuarea acestula. ai o multime de variante!