| D3iUtsA a întrebat:

Hey girls!

Am nevoie de sfaturile voastre...Desi folosesc zilnic de doua ori pe zi crema hidratanta pielea mea este foarte uscata in special pe picioare. Aveti vreo idee despre cum as putea sa imi rezolv problema? :*

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| dianacuza a răspuns:

Buna! Incearca o crema hidratanta cu glicerina si vitamina E.Iti va catifela pielea. Poti incerca diferite tipuri de creme ca: Nivea, Dove, Care dar si altele. Mult succes!

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Depinde de cremă de corp... încearcă o alta, mai de calitate.