| bujorica a întrebat:

Hey wave am si eu o intrebare: cum pot sa-mi dau seama daca un baiat ma place? adica in vacanta de creciun vorbeam cu el pe facebook si ne trimiteam pupici si imbratisari si astazi a venit la scoala pentru ca a fost bolnav si nu am vorbit deloc sad adica cand am iesit din clasa aducea cu alt baiat cornul si laptele si ma uitam la telefon si nu i-am vazut si am intrat in ei laughing a inceput si el sa radalaughing dar totusi nu stiu ce sa cred: ma place sau nu? confused funda pentru cel mai bun raspuns si care se va adeveri laughing

2 răspunsuri:
| Tuitiiii a răspuns:

Helaus. Eu zic ca sunteti prieteni buni. adiq oricine poate sa rada cand intrii in ''baiatu-cu-cornu-si-laptele'' :]] Ai miin` it`s funny; d, you know? Semne! Cauta semne! ceva, orice. de exemplu cand o fata ii spune ceva si el o injura sau se supara spune-i si tu un lucru asemanator si vezi, tie ce-ti zice. Daca tu il placi si creierasul tau iti spune''He`s the one'' du-te la el si spune-i ca il placi, sau trimite-i un bilet de tipul ''Te plac, ma placi? Da /Nu'' Stiu stiu, e greu. dar si baietiilor le este la fel de greu. Si fratelui meu i-a fost friq sa ii zica unei tipe ca o place si pana la urma tipa i-a spus. si sunt impreuna de ceva timptongue. Ai incredere in tine! Bafta!

| kri a răspuns:

Poate ii e rusine de ceilalti colegi sa vb si la scoala asa ca tine...asa e si un coleg k mine pe mess vb cu mine non-stop si in clasa.nu vb doar se uita la mine ca un fraier(el crede ca nu vad)iar cand ma uit se preface k se uita in alta directie orkm e dragut si eu il plac!:*funda?