| AnemonaP a întrebat:

Maine la scoala o sa ma intalnesc cu un baiat, el ma mai vede prin scoala si eu pe el, pana acum nu am mai vorbit niciodata, cateodata ne uitam ochi in ochi, intr-o dimineata am mers cu el spre scoala si cu niste amici, intr-o zi eu ma duceam in curtea scolii, si scarile de la scoala era o masina mare care aducea laptele si cornul, nu o luase prin partea mea, eu grabisem pasul si dupa se intorsese si o luase pe langa mine, nu stiu ce sa cred, un prieten a vorbit cu el si maine o sa ne cunoastem, sa vorbim, stie ca il plac, doar o fata, dar nu ma stie, ce sa vorbesc cu el? m-am gandit pe la inceput, hey buna, eu sunt... facem cunosctiinta si dupa nu mai stiu, dati-mi idei Funda+vot daca imi dati idei

>P. S Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| Smurfette a răspuns:

Nu e nevoie sa ai un anume discurs pregatit.Tot ce trebuie sa faci e sa fii naturala,sa fii tu insati,in fond, pentru asta trebuie sa fii placuta! Incearca sa fii cat mai relaxata, si daca esti putin emotionata nu lasa sa se vada! Bafta! happy

2 răspunsuri:
| AnemonaP explică:

Multumesc tuturor care mi-ati dat un sfat cat de mic,astazi am vb cu el si azi trebuia sa ne intalnim,si i-a spus fetei aceleia ca ma place mult si sa plece sa ne lase singuri love struck mersi mult la toti !
sunteti chiar TPU !