| shanela a întrebat:

Hey,help melove struck deci...vacantza aceasta nu prea mi-am mai intins parul cu placa si acum la inceputul scolii as vrea sa il am forte drept dar nu stiu ...nu imi mai stastraight face ce pot faceecrying

1 răspuns:
| BrUnEthaThaDeViS a răspuns:

Hei!:* pai decat sa te mai faci cu placa sa i arzi fate cu feonu adica nu normal sa te usuci cand te usuci la cap ei o perie si cu feonu il ti pe par si in timp ce dai peria in jos tragi de ea dar nu o scoti din par ti feonu pe pe par si asa o sa fie drept dar trebuie de 2 ori pe bucata de par si dupa fixativ si cu siguranta va sta! succes!: funda?