| andra6969 a întrebat:

Hey! Imi place foarte mult de un băiat, și chiar vreau să îi spun, dar vreau să fiu mai discretă...
Sfaturi?
Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| dinumariiia9ir a răspuns:

Eu zic sa ii scrii un bilet si sa nu il semnezi. daca si el te place o sa stie cu siguranta de la cine e biletelul

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Iti faci un cont de facebook cu alt nume, pui poze de la fete din alta tara si ii spui.

| MskDesign a răspuns:

Vrei sa ii spui ca il placi pe baiat dar in acelasi timp sa fii discreta? Discreta fata de cine? De baiatul pe care il placi? Ori ii spui si vei fi indiscreta ori taci si vei fi discreta.