| LoLFuNKyPooF a întrebat:

Hey imi puteti spune ce zone ii plac baiatului fecioara adica unde sa fie atins funda cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Lavinia a răspuns:

Fecioarele au o burta foarte sensibila din punct de vedere sexual! Daca doriti sa se topeasca in mainile dvs, mangaiati, lingeti si sarutati-le pe stomac! Partea de la buric in jos, mai ales! Odata ce le-ati facut sa freamete, puteti obtine de la ele tot ce va doriti! Nu uitati insa sa pastrati o mana pe burta lor tot timpul!