| OliviaKat a întrebat:

Hey imi spuneti si mie ceva replici de bagat in seama. am sa fiu inta noua si ma intalnesc cu copii pe care nu-i cunosc si poate vad vreun baiat dragut si vreau sa stiu ceva replica amuzanta cu care ma pot baga in seama nu numai,, Ce faci?". va rooog! FUNDA

Răspuns Câştigător
| NobleHeart a răspuns:

Hey,fii tu insati.N-o sa-ti placa sa ai multi "prieteni" lingusitori care sa rada la glumele tale si sa nu stie nici macar cand e ziua ta de nastere. happy

1 răspuns:
| Babyralu99 a răspuns:

Cea mai buna solutie este sa fii tu insati. Prietenii adevarati trebuie sa te placa pentru ce esti, nu pentru ce replici amuzante faci!winking