| anonim_4396 a întrebat:

HEY LUME! Un prieten a scris o poveste (e in engleza) si vrea sa se lase dupa ce a scris 3 capitole, vreau sa va cer parerea, daca va place si aveti timp sa cititi si dati si un vote, ar ajuta foarte mult! link catre poveste: https://www.wattpad.com/story/58693562-pendant-the-golde n-leaf

4 răspunsuri:
| InVPent a răspuns:

Nu-i rău. De ce vrea să se lase? Mie unul chiar îmi place.

| Fintommi a răspuns (pentru InVPent):

Multumesc! Pai, spunea ca totul i-a venit din cap asa random si ca el nu crede ca lumii ii place.

| ishallhelpyou a răspuns:

Din cateva snippet-uri pe ici si colo, are potential maricel - da-mi PM si daca vrea il ajut sa-si faca un site unde sa intre lumea sa-l citeasca big grin