| a9lex88888 a întrebat:

Hey lume, voiam sa va intreb daca cunoasteti localuri in centru in centru vechi din Bucuresti unde pot fuma o narghilea, in afara de cele de pe valea regilor si ramana.De asemenea voiam sa va mai intreb daca stiti restaurante care au cantareti de ai lor( ma refer la faptul ca nu se intra cu bilet)...mai sunt curios de parearea voastra in ceea ce priveste :"caru cu bere" si"hard rock"

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Caru cu bere are o mancare excelenta si decorul e superb, pacat ca umfla preturile

| a9lex88888 explică (pentru suntserios):

Au si formatie?

| suntserios a răspuns (pentru a9lex88888):

Au diverse momente artistice

ai programul lor pe site

https://www.carucubere.ro/muzica-si-dans/