| MihaiDudu22 a întrebat:

Hey mă cheamă Mihai și sunt în clasa a 7-a iar un coleg din clasa a 8-a care se ia de mine și prietenii mei m-a enervat și m-am dus pe Facebook la Codrin sa ii dau propunere pentru sâmbătă cu ???? la care i-am spus lui Codrin sa zica:
Sugi "bățul" [NUMELE COLEGULUI]
Dar totuși nu eram la secțiunea de propuneri pentru sâmbătă cu ???? și Codrin nu a primit propunerea.
Dar un prieten deal colegului pe care îl aveam la prieteni a văzut ca am pus comentariu ia arătat și s-ar putea sa trebuiască sa ma bat cu el și mi-e frica ca ne va certa doamna directoare și ne va scădea nota la purtare dar totuși nu vreau sa mă bat fiindcă nu îmi place. Am niște colegi care au zis ca o sa ma apere dar totuși nu vreau ca eu sa fie nici o bătaie. Ce sa fac?
PS. Maine am școală și s-ar putea sa ma întâlnesc cu el.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Daca ai probleme cu alt coleg care te ameninta spune-i dirigintei sau directoarei. Cu bataia nu rezolvi nimic, te alegi cu nota scazuta la purtare.

Răspuns utilizator avertizat
| spr11 a răspuns:

In clasa a 7 a problema mea era ca nu am vazut un episod din spioanele...