| IIIx333III a întrebat:

Ieri, am aruncat cu un corn... din banca pana in cealalta parte a clasei. Sefa clasei m-a vazut si m-a notat pe o lista, care a ajuns la doamna directoare. Sunt notata pe lista cu multi alti baieti, care chiar s-au batut cu cornurile. Vreau sa imi cer scuze doamnei directoare, pentru ca s-a spus ca s-ar putea sa imi schimbe nota la purtare. Ce ii pot spune ca sa ma ierte?

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Adrylove struck! Pai, poti sa dai bine pe langa sefa clasei si sa va "imprieteiti" si s-o rogi sa te stearga, sau cand ajungi la directoare ii spui "Doamna, va rog frumos sa ma iertati, dar baieti au aruncat cornul in mine si eu, din instict, l-am aruncat JOS!", sau ii iei lista sefei clasei si te stergi de acolo.Muuulta Bafta!^^

5 răspunsuri:
| frumusicclaudic a răspuns:

Vroiam sa il arunc la cos si daca mergeam la cos ma nota sefa clasei va rog iertati-ma nu se va mai intampla nicioadata va rog

| theorizer a răspuns:

Eu am zis ca nu se pot servi cornuri in fiecare zi, nu tie ar trebui sa ti se scada nota la purtare, ci celor care au venit cu ideia asta salvatoare time out

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Auzi mai bine faci pe nevinovata, adica nici nu stiu ce sanctuni aveti voi in scoala la mine daca bat un prof sau facem ori ce si pe urma stam 2 luni cuminti se sterge... anul trecut pe primul semestru am avut 8 si pe al 2-ilea 10 apoi am vaz. ca in catalog mi-a pus tot 10 pe primul

| shocky2 a răspuns:

Nu! Nu-i spune nimic. Fii independent castigati respectul in fata fetei.

| JTBH a răspuns:

Imprieteneste-te cu sefa clasei, fa-i complimente, iar daca nu merge, mituieste-o pe directoare cu flori si alte chestii. iar daca sefa te spune, fa pe nevinovata. poate o sa meargabig grin sper ca te-am ajutat:*