| JuviaChan a întrebat:

Hey. ma intrebam cum pot sa fac niste bani vara asta... Nu pot sa imi iau o slujba deoarece am doar 14 ani, dar chiar vreau sa fac ceva vara asta si sa casti ceva big grin

3 răspunsuri:
| Bristena a răspuns:

Buna!
14 ani iti sunt de ajuns pentru a avea o slujba! Spre exumplu, te poti angaja la Mc sau poti fi reprezentant Avon / Oriflame.
Sper ca te-am ajutat!

| JuviaChan explică (pentru Bristena):

Nu stiu ce sa zic acum cateva zile am fost la mc si am intrebat si mi-au spus ca trebuie sa am minim 16 ani. sad

| Bristena a răspuns (pentru JuviaChan):

Depinde la ce post ai intrebat. Sunt unele posturi, precum sa speli veceurile ( stiu ca e cam scarbos), la cere nu-ti trebuie 16 ani, crede-ma happy