| ale_1049 a întrebat:

Hey, ma numesc alexa, am 13 ani sunt din satu mare. Este un baiat in clasa a 7-a care ma place si de cateva zile imi tot spune ca ma iubeste si imi pune porecle ciudate ca si "dolly", dar pana acum el si-a batut joc de mine dar si atunci imi spunea ca ma iubeste. Nu stiu ce sa mai cred. Please ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Brunetica a răspuns:

Heeloo! draga mea fa si tu la fel spune-i ca il iubesti dar bateti joc si cand isi va da seama iti va spune, si tu spune-i asa faceai si tu! sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Eva9610 a răspuns:

Eu cred ca doar isi bate joc de tine...Si tu ar trebui sa nu-l mai bagi in seama happyPana la urma se va plictisii si va incetahappy

| ale_1049 explică:

Da si eu am incercat sa fac asa de cand am observat ca sunt batjocurita, si multa lume imi spune sa fac la fel, dar mi nu -mi sta in fire, nu sunt genul. pur si simplu nu pot crying