| anonim_4396 a întrebat:

Hey:* ma poate ajuta si pe mine cineva? vreau sa stiu cati fii are Mircea Geoana? si cum se numesc(cati ani au)? fundita:*

Răspuns Câştigător
| Alexutza25 a răspuns:

Mircea Goana are 2 copii, o fata pe nume Ana Maria si un baiat Alexandru. Fata are 14 ani, si baiatul 17 ani.

| Dyxy a răspuns (pentru Alexutza25):

Alexutza25 multumesc!

7 răspunsuri:
| Demonull a răspuns:

Why? ai pus ochii pe el?

| Dyxy a răspuns (pentru Demonull):

Nu nu am pus ochii pe el..doar am intrebarewinking

| ramitzu a răspuns:

De ce? Vrei sa faci sex cu unul dintre ei? Ca astfel nu inteleg categoria.

| Dyxy a răspuns (pentru ramitzu):

Bai vere..nu am pus ochi pe el si nici nu vreau sa fac sex cu el...am pus aici pentru ca asta e ce-a mai''citita''categoriee~~! era pentru un simplu proiect!

| ramitzu a răspuns (pentru Dyxy):

Fata tu crezi ca categoriile astea sunt puse degeaba? Foloseste o categorie care se potriveste intrebarii si nu esti singura care face asa. Nu e adevarat. Nu e cea mai vizualuzata uitate si la "conversatii". Este o categorie la fel vizualizata si se potrivea cat de cat.

| ramitzu a răspuns (pentru Dyxy):

Daca nu stii intrebarea asta o gaseai cu un simplu search de google. Treaba ta.