| veverița99 a întrebat:

Hey! Mă puteți ajuta și pe mine cu idei? Cam ce cadou i-ar plăcea unui baiat?! :/ eu eram obișnuită să fac cadouri prietenelor, și nu stiu ce l-ar putea impresiona! big grin vreau să îi fac un cadou iubitului meu de ziua noastră, pe 7, doar ca nu am idei. Mă ajutați cu câteva?! happy

Ofer funda celor mai bune! :*

4 răspunsuri:
| Bibble a răspuns:

Un tricou/hanorac/bluza? As spune un ceas, dar probabil costa prea mult. Depinde bugetul in care te incadrezi. Ii poti cumpara un album si sa pui in el poze cu voi

| visulmeu a răspuns:

Un parfum, cum ar fi: Diesel diesel the only brave, Paco Rabanne Invictus, Armani Code, Prada Luna Rossa etc. Ori o poza cu voi doi pusa intr-o rama, dar gestul asta s-ar putea sa-l si regreti. Parfum e mai ok, dupa parerea mea.

| Alexx06 a răspuns:

Poti achizitiona un obiect personalizat cu poza voastra sau gradat cu numele voastre. Sper ca ti-am fost de folos. happy

| veverița99 explică:

I-am făcut cadou acum 6 luni cu o inimioară personalizata, cu poza noastră în mijloc, iar pe spatele ei numele noastre și un "te iubesc"... Și parfumul preferat i l-am luat acum 4 luni. :/ alte idei?! Va rog sad