| AndreeaSiAndra a întrebat:

Hey ma puteti ajutava rog la inceput dupa ce mi-a dat adresa lui de mess claudiu imediat ced intra ba pe mess ba pe facebook ma saluta si vorbeam mult iar acum de la un timp trebuie sa il salut eu si nu prea vorbesc mult cu el pentru ca uneori imi spune hai ca ma joc si alteori imi rasp dupa 1 ora 2 deci ce sa fac mentionez il plac si oare de ce nu mai e ca la inceput?

1 răspuns:
| IuliaAle a răspuns:

Ignora-l o perioada- o sa se simta ranit si o sa se intoarca la tine, o sa vezi. Daca nu se intoarce, pur si simplu uita-l.