| Bubbchac a întrebat:

Hey! Ma tot bate un gand, dar nu cred ca vreau sa ii fac plangere penala. tongue Vreau sa fac un oracol, dar cu secrete. Ca la Copii de la 402.hee hee Sa scriu si eu si toti copii din clasa de la mine parerea lor despre ceilalti colegii. Vreau sa il colorez frumos, dar nu stiu ce ar trebui sa fac prin el. Fundite, fluturasi, scris antic, scris funky. Multe raspunsuri plss. :-8 Funda pentru cea mai buna idee si vot. La celelalta raspunsuri doar vot. Multumesc anticipat! kiss

Răspuns Câştigător
| EuSiCuMine a răspuns:

Poti scrie colorat, de exemplu pe prima pagina :

Scrie un cuvant de inceput ( scrii "scrie" cu o culoare, "un" cu alta "cuvant" cu alta.etc)

Dupa poti scrie :

Ce iti place la mine?
Ma suporti?
De cand ne cunoastem?
Ne intelegem bine?
Ce defecte crezi ca am?
Ne-am certat vreodata?
Ce vedete iti plac?
Cu cine crezi ca seman?
Cari ani imi dai dupa fizic?
Ce intrebare mi-ai adresa in clipa asta?

Te mai poti inspira de aici :
http://www.latrecut.ro/2007/07/intrebari-oracol/
pentru a crea propriile tale intrebari.
Il pofi face asa frumos cu inimi :
http://i125.photobucket.com/albums/p45/pinksatan/oracol-1.jpg
Sau stele. pune in locul liber de pe pagina

Si... daca vrei, poti da caietul tau, dupa ce l'ai facut prin clasa sau pe afara la prieteni fara sa pui o intrebare gen : cum te cheama.
Si cand vei lua caietul sa fii surprinsa de ce cred altii, fara ca tu sa stii cine a scris in locu respectiv. Potis a scrii cati ani are pentru a banui, dar fara nume :> eu am facut o data si chiar a fost amuzant.
Numai bine:*

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Uita`te aici si vei vedea niste semne intersante pentru oracolul tau (poti sa le desenezi cum sunt aici, adica sa le ''copiezi''). : http://blackangel.forumz.ro/t59-semne-hi5-scripturi

---> Poti sa desenezi inimioare, sa pui sclipici, sa decupezi imagini si sa le lipesti in oracol, sa pui poze (imagini artistice) etc.

---> Dar vezi ca prietenii tai sa nu se supere pentru parerile colegiilor care iti scriu in oracol! :)

---> Ai grija ca oracolul sa nu pateasca ca oracolul din desenul ''clasa 402''! :))

---> Numai bine! :o3

| XK a răspuns:

Eu ti-am spus ca ai arfe`n cap laughing vrei tricouri cu joint-uri si stai cu oracolul in brate laughing

| SociallyDepressed a răspuns:

Fa daca vrei sa-ti distrugi clasa