| Anonima209437 a întrebat:

Hey! mai de mult v-am scris despre un baiat, tot despre el vreau sa va spun.Ne intelegem si mai bine,totul este super! dar nu suntem impreuna si nu-i pot spune ca il iubesc si am incercat sa rog o prietena sa ii spuna dar nu a vrut sa o bage in seama,ea doar i-a spus "pot sa-ti pun o intrebare" si el a spus ca daca este ceva gen"stiai ca cineva te place" sau "iti place de o fata"... Il iubesc! as face orce pentru el! dar este o problema,Alecsandra,cu mine sta mai mult si ma inteleg mai bine cu el dar el a placut-o si sunt sanse sa o mai placa! o data am facut o gasca si m-a intrebat daca pot veni si eu am spus ca nu,venea o amica la mine si dupa el a spus ca nici el nu mai vrea sa vina, nu stiu cum sa-si dea seama ca il plac si eu cum sa-mi dau seama daca ma place?

Răspuns Câştigător
| AnDrU30 a răspuns:

Purtati conversatii muuuulte si intreaba-l cam ce fete sunt pe placul lui.Intreaba-l daca-i place de cineva, deveniti prieteni foarte buni. Poti sa incerci si sa nu-ti dai seama exact daca te place sau nu.Ar fi mai bine sa-i spui{atunci cand te vei simti pregatita} ca simti o atractie pentru el! Sper ca te-am ajutat!