| Shara17 a întrebat:

Hey! Mai e putin pana la balul bobocilor si m.am gandit sa ma prezint la proba de talente cu un dans reggaeton, ideea e ca in scurt timp vom incepe cu repetitiile si din astea am spus ca mai e putin... Ma gandesc ca daca e reggaeton nu o sa placa juriului, da' am ales bine zic eu ca si coregrafie: http://www.youtube.com/watch?v=uwcZdvY0YUI
bineinteles ca nu voi face dansul acesta, dar in stilul asta ma refer... voi ce spuneti, ar merge? Mersi mult si dau fundita! :*

Răspuns Câştigător
| Fata026 a răspuns:

E super daca poti sa te misti asa. Poti sa zici ca ai talent! laughing Deci cu siguranta o sa dai juriul pe spate cu asa ceva! Bafta! >big grin