| CherryB a întrebat:

Proba de originalitate de la balul bobocilor poate consta si intr-o coregrafie chiar daca a fost proba de dans inainte de proba de originalitate?

1 răspuns:
| elly23 a răspuns:

CherryB,draga...dupa parerea mea daca ai folosit-o ca proba de dans au vazut-o deja si nu mai e originala, deci nu mi se pare o idee buna sa folosesti aceeasi coregrafie.ai putea sa scrii o poezie (poate despre toti colegii tai si profesori-pont:sa nu zici nimic de rau ca esti abia la inceputbig grin)sau ai putea sa-ti confectionezi o rochie ciudata(inspira-te de la Lady Gaga de exemplu)pont:ai putea sa-ti faci si o coafura pe masura.
Bafta...