| pitikaaaa a întrebat:

Hey`! maine am teza l` istorie si nu pot sa retin ani si ce s-a intamplat in fiecare an voi cum invatati mai usor si si retineti?:Xhappy

fundix`:*

Răspuns Câştigător
| Enma a răspuns:

Deci ia o foaie de hartie alba a4 complte alba scrie fiecare idee cu spatiu mare intre ele ca si cum ar fi propozitii una sub alta si cat mai mici cat sa ti tuh minte pe urma daca repeti cate 3 sa zicem de multe ori o sa obs ca i minte doar pentru faptul ca le vezi mai bine rarite si ti se pare mai usor laughing

1 răspuns:
| ALice_4674 a răspuns:

Scrie pe banca anii dar in engleza /germana/franceza sau ce limba straina sti u si profu nu isi va da seama