| Ylenia a întrebat:

Hey! Maine ma duc la ziua la o prietena si vreau sa-mi fac parul cret happy, si nu stiu cum, dati-mi niste idei tongue. Dau funda si vot promit :*, si mersii

5 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Seara Fa o baie si apoi cand se usuca dar e putin umed iti pui parul pe bigudirui sdau ma rog iti pui bigudiuri happy. Sau il faci cu undulatorul happy Bafta happy

| EmaS a răspuns:

Cat este inca ud,il dai cu spuma,apoi in timp ce il usuci, il prinzi in maini de la varf spre radacina, modelandu-l.Sau,poti sa il dai cu spuma si il impletesti in mai multe codite.

| Mewy a răspuns:

Daca ai parul asa mai lung poti sa iti prinzi in varful capului o coada si o desparti in suvite si o pui pe bigudiuri:si dormi cu ea
daca vrei sa te tina poti sa te clatesti cu bere pe cap inainte
am incercat astabig grin
deci baftawinking

| feli_1443 a răspuns:

Cu placa:Dhttp://www.youtube.com/watch?v=8Y2kMXdcZbU uite aici un tutorial sau daca nu.cu bigudiurile sau.fa-ti codite:d

funda?

| MissLoca a răspuns:

Cu ondulatorul tongue Iti poti face bucle dragute sau cu spuma il poti face cret si poti adauga o agrafa draguta ca accesoriu. :*