| GeoCookie a întrebat:

Hey, mi.am dat un pierce in limba recent (2 zile) si am limba umflata...in cat timp de dezumfla? si cum pot proceda pentru a preveni infectile? Funda big grin

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MyaEmy a răspuns:

Daca este foarte umflata si simti ca nu 'suporti' pierceng-ul iti sugerez sa-l dai jos pana se dezumfla, daca nu e foarte grav mai stai cu pierceng-ul pana ti-se obisnuieste/dezumfla.Bafta!
Sper ca te-am ajutat happy

| gsjsjjs a răspuns:

In primul rand de ce ti-ai pune asa ceva in limba. In al doi-lea rand, normal ca e umflata, nu face din muschiul limbi iar corpul cand simte ca ceva nu e in regula incearca sa I'll respinga... Deci nu e de bine.