| anonim_4396 a întrebat:

Hey mie imi place de un baiat si lui ii place de mine, dar nu stiu cum sa ii spun daca ma refuza sa iesim sau nu stiu altceva ajutati-ma va rog...[-o

Răspuns Câştigător
| alexandra_9303 a răspuns:

Calmeazate

e simplu. vb cu el pe mess sau prin sms. si ii spui "poate ne intalnim azi. ce zici " ia`ti o prietena cu tine si zii sa`si ia si le un prieten... ducetiva undeva unde sa fiti doar voi 4... glumiti impreuna apropiete de el usor. nu brusc in caz de te refuza sau altceva lasa`l iar daca totul merge bine mergi mai departe

muult succes! :*

1 răspuns:
| Ciufuliciii a răspuns:

Cel mai bine e sa-i spui ca-l placi si daca ar vrea sa iesiti sa va cunoasteti.Fi finutsa si simbtila!:*

Ciaoo:**