| BrokenAngel1 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat se uita la tine si cand te uiti si tu intoarce capul si se preface ca nu se uita?
Si de ce face asta?

Răspuns Câştigător
| CrazyTeenager a răspuns:

Doar nu ai vrea sa se holbeze in continuare la tine, normal ca isi muta privirea, cand privire voastre se intalnesc, pai cu siguranta esti cel mai atractiv lucru din campul lui vizual, totusi, de ce nu il intrebi chiar tu, caci inteleg ca este vorba de un baiat anume, nu vorbesti la general.

2 răspunsuri:
| Katherineeeeeeee a răspuns:

Buna BrokenAngel1... majoritatea baietilor fac acest lucru din unele motive:
1 - vor sa se distreze
2 - vor sa se joace
3 - poate chiar iubesc acea persoan
inceara sa vorbesti cu el, sau sa pui pe cineva sa il intrebe daca chiar ii place de tin.
sper ca te-am ajutat happy

| BrokenAngel1 explică (pentru Katherineeeeeeee):

Nu prea cred ca e din joaca o face de cam mult timphappy