| adelinahildegard a întrebat:

Hey, nu m-am vopsit niciodata si nici nu vreau, dar as vrea sa incerc un nuantator si as vrea sa stiu cum se foloseste si dupa cat timp se ia si cum o sa-mi afecteze parul, nu o sa mi se albeasca parul sau ceva de genu nu? Vreau cat mai multe raspunsuri.Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| AddaaKwon a răspuns:

Buna, eu am folosit nuantator. Insa, trebuie sa ai grija ce folosesti. De obicei se ia la cateva spalari. Nu, nu ti se albeste parul.