| DiamanteleSeSparg a întrebat:

Hey! Nu sunt posesoarea unei garderobe prea bogatabig grin, de aceea as avea nevoie de niste sfaturi cum sa mai ma imbrac luni la scoala, am cateva bluze nu foarte decoltate, cateva perechi de blugi din care decat una inchisa, mai exact negri cum ni se cere la scoala, deci sunt singura optiune, mai am fusta de la uniforma niste colanti negri, vreo doua perechi de cizme una gri si una neagra, am o haina mai grosuta si ceva pentru gat, asadar as avea nevoie de un sfat cum sa mai combin tinutele astea care devin plictisitoaresad dau funda promithappy

Răspuns Câştigător
| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Iti ei blugii cei negri si cizmele negre si una din bluzele acelea (ce care iti place mai mult si te simti mai bine) si iti iei si acel ceva de pus la gat. Alta idee nu imi vine straight face

1 răspuns:
| SubTil a răspuns:

Nu iti lua cizmele negre cu blugii negrii... ia-ti bluzii cizmele gri o bluza draguta asorteazale cu o curea/bentita/esarfa...de prefera ceva gri