| solly a întrebat:

Hey! Paste Fericit! Miercuri ma duc la o colega si acolo o sa-l vad si pe verisorul ei [ de care mie imi place]. si as vrea sa arat cat mai "nou". nu ne-am mai vazut de mult si nu am prea avut timp sa vb pe mess. deci dk ma puteti ajuta cu niste sugestii. app nu port tocuri sau bluze decoltate, fuste mini.is asa mai baietoasa la imbracaminte big grin.thx!

3 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Blugi stramti, balerini/tenisi si un tricou sau maiou dragut.
O bluza mai lunga si colanti si tot balerini.
Blugi, tricou si o vestuta scurta de blugi.
Hanorace.
Fii cat mai naturala si il vei da gata :*.
Multa baftatongue

| MosCraciun a răspuns:

Incearca ceva decoltat, daca vrei sa atragi atentiawinking

| Alin_3802 a răspuns:

Pai vezi şitu săfi cat mai atragătoare contează mul aspectul tău faţă de acea persoană. Prima impresie conteaza forte mult multă baftă îţi doresc