| Saddelyx a întrebat:

Buna TPU.Sunt clasa a 8-a si in curand vine banchetul.Eu sunt mai baietoasa si nu prea imi place sa port rochii sau fuste (sincer nu am nici o rochie in dulap.). Chiar si asa sunt dispusa sa port o rochie.Imi puteti da niste sugestii de rochii comode sau o costumatie care s-ar potrivi?(blugi, pantaloni, bluze). Multumesc anticipat. FUNDA happy.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la banchet toate fetele se imbraca cu fusta ( la mine din 160 de fete ) nu era nici una in altceva decat fusta... Iti recomand o rochita scurta neagra... sau culoarea ta preferata.
O sa vezi ca o sa iti placa. pup:*:*:*

Distractie placuta!:*

1 răspuns:
| miln a răspuns:

Pai ai putea purta o bluza care se lasa pe umar, o pereche de pantaloni si niste pantofi cu toc:d

Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin