| adryano_1099 a întrebat:

Hey pe ce data afiseaza rezultate cu liceele unde a intrat fiecare? funabig grin

8 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Pe 13 dar cel mai probabil si pe 12. Se afiseaza ori pe net ori la liceu. Apropo bybynskeala ce'i cu tine straight face? Se vor afisa in tercut straight face de unde ai mai scos si data asta?! straight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight face

| Roberta a răspuns:

Edu.ro

| iJustWannaDance a răspuns:

La mine la scoala se afiseaza pe 13 iulie.

iar dupa probabil ca vor fi puse pe www.edu.ro :d :X

| bybynskeala a răspuns:

Eu stiu ca se afiseaza vineri 8.05. 2011

| arodoeht96 a răspuns:

Pe 12 iulie cred...big grinhappy

| disney24 a răspuns:

Pe data de 14 iulie si scrii la google admiteri la licee 2011

| izabela1234 a răspuns:

14 iulie

| Lia30 a răspuns:

Se afiseaza pe 13 Iuliebig grin