| Emma a întrebat:

Hey!
Pe o prietena de-a mea o durea ft tare unul din dintii din fata!
S`a trezit intr-o dimineata cu toata partea stanga a fetei umflata si acum si nasul si in interior
Spune ca o doare ft tare dintele

Oare de la ce sa fie?
Vi s`a intamplat?

2 răspunsuri:
| Bessame a răspuns:

Are puroi, curent! Sa dea fuga la magazin sa isi ea 1 2 cuti amoxacilina si se ia din 6 in 6 ore! dar regulat [t ca altfel face tratamentul deageaba! Si pentru curent sa isi puna asa vreeo 2 tigari in ureche eu asa procedam si imi trecea! dar dupa ce termina tratamnetul sa mearga la stomatolog! cu puroiul la masea nu e de joaca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A lua sculament dentar