| BiancaAndreeaa a întrebat:

Hey! Pentru baieti : Ce gasiti intimidant la o fata?

10 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Iubitul, cred
sau soţul, după caz.

| RAY a răspuns:

Frumustea, caracterul

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intimidanta ar fi doar asta

https://www.google.it/......ps?/search

in rest nimic. m-a amuzat totusi mai sus ca cineva a zis tatal :))

| ksuper31 a răspuns:

"PUNCT!"

| ubox7007 a răspuns:

Cand vrea sa iti fie prietena/iubita laughing) sau daca vrea sa se bata, caci de obicei daca o fata da in tine ai meritato, daca tu te aperi, nu sa dai, doar sa o impingi, esti un nenorocit ce trebuie sa moara

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Majoritatea fetelor sunt pur si simplu tampite avantajate doar de cu.r si tate, dar o data pe an dai de o fata"uunsa cu toate alifiile" pentru care nu prea ai replici, nu prea poti sta prea mult pe langa ea, una care te domina pur si simplu din toate punctele de vedere, una care e mult mai tare ca tine in toate. Una ca ea il are si pe "vino aici si pe du-te-n m0rtii tai" intr-un mod atat de elegant si subtil incat iti placelaughing Cred ca ea e genul de fata care te iti poate da foc sau te poate ingheta pe loc!

| EmanuelKant a răspuns:

Fetele n-au nimic intimidant, e doar o chestie in capul tau.

| R3dEyE a răspuns:

Tatăl!

| Cilutzu a răspuns:

Când se uită în ochii tăi, sau când se mușcă de buză.