| ___nyOP a întrebat:

Cum explic când fetele ma numesc intimidant?

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cred ca la tine tine de atitudine, intimidant poate avea mai multe intelesuri.
In cazul tau si la adolescenti in general, acele fete se refera la faptul ca ai o alura de dur, te comporti cumva urat si asta nu le place.
Desigur ca sunt femei si fete care gasesc atragatori baietii duri.
De aceea exista si sintagma > fetelor cuminti le plac baietii raiwinking

| MarianWLF a răspuns:

Au motivele lor, de ce nu le intrebi?

| dullcat a răspuns:

Poti cere clarificari direct de la fetele respective.

| johnnny123 a răspuns:

Cum "explici"? Ce să explici? Și cui?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai ma chil frate... Stai frate liniștit...ce te apucă pe tine sa dai explicați la oamenii care te judecă greșit? Bună Păi... Este cineva sus ca vrem sau nu sa acceptă asta cu el nu putem face mofturi mult timp si aroganțe Păi...

| ioana748 a răspuns:

Adica esti intimidant. Posibil arogant.
Nu le insufli siguranta.
Nu trebuie sa le abordezi ca si cand le ai ataca, mai curand ca si cand le ai proteja.
Plus ca trebuie sa fii putin amuzant, sa faci niste glumite.
O fata pe care ai facut o sa rada este ca si cucerita.

| 1234568807 a răspuns:

Adica esti un chuck norris care ii sparge pe toti cu bataia probabil

| Miruna333 a răspuns:

Mai bine ne explici noua ce voiai sa spui in aceasta intrebare