| EuTeAjutÎnPermanenta a întrebat:

Hey! pentru cei care sunt mai mari ca mine...nu sunt sigur daca e bine cum am formulat aici:,, o stea cazatoare ce mişună prin imprejurimi rostind nici un cuvant,,-,, rostind nici un cuvant" nu mi se pare ca suna bine...cum credeti? help! funda bineinteles

Răspuns Câştigător
| CrazyYoyo a răspuns:

Nu, nu suna prea binebig grin
Ar merge mai bine "o stea cazatoare ce misuna prin imprejuri fara nici un cuvant"
Sau daca nu este neaparat nevoie de "nici un cuvant" il poti scoate si sa ramai cu " o stea cazatoare misuna prin imprejurimi" big grin