| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a întrebat:

Hey.peste 7 zile este ziua mamei mele si nu stiu ce sa ii cumpar. voi ce ziceti? P. S am 15 ani si bugetul pana in 80 de lei. big grin mersi anticipat

2 răspunsuri:
| NebuniKkdeea a răspuns:

Pai poti sai faci ceva care sa fie fackut de mana ta ar aprecia foarte mult chestia asta sau un latisor depinde poti sai facki cercei ar merge la mine a mers :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca cel mai mare cadou este ca te are pe tine si ca are o familie sanatoasa si buna,care o iubeste.
Un,,La multi ani!,,sincer cred ca ar valora foarte mult pentru ea,mai ales daca este din toata inima.
Referitor la,,buget,,, i-ai putea cumpara o bluza, un obiect hand-made etc. sau ceva ce vezi ca are nevoie sau ca isi doreste/ii place(dar nu obiecte gen:mopuri sau asa cevahee hee ).
happy