| Pok3rFac3 a întrebat:

Hey,prietena mea este plecata in Spania la mama ei si vine decat in vacante, ce ziceti relatia o sa dureze avand in vedere ca ne iubim foarte mult?

Răspuns Câştigător
| măcheamăăăî a răspuns:

Cunosc pe cineva care este in acceasi situatie ca a ta.E o fata :ea in Romania, el in Italia si vine doar in vacante cate putin.La ei, din fericire relatia a tinut, asa de la departare cum a fost.
Depinde cata incredere aveti unul in celalalt.Depinde de fapt doar de voi happy

| Pok3rFac3 explică (pentru măcheamăăăî):

Deci,sa inteleg ca relatia poate sa dureze, dar depinde de noi?

| măcheamăăăî a răspuns (pentru Pok3rFac3):

Da,ti-am zis totul e posibil. happy

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da aveti incredere in voi si va iubiti relatia poate sa dureze mult si bine