| KoKoDya a întrebat:

Hey prieteni! am nevoie de pareri.Ei bine, e o poveste mai lunga.
M-am indragostit de un baiat eu am 16 ani el 18.Am aflat ca si lui
ii place de mine, am asteptat cam 2 luni sa imi scrie el primul.El
nu stia ca il plac, voia sa fim macar amici.Acum 1-2 ani ii placea
de cea mai buna prietena a mea, eram in aceiasi clasa, amandoua
eram timide.Mergeam tot impreuna,el era printre cei,rebeli,obisnuia
sa se dea la fete cam des,dar, dupa colega mea, era inebunit.Eu am
inceput sa prind curaj si incepeam sa ii tin aprarea colegei mele si sa
il fac sa o lase.Ea,pana la urma a inceput sa vorbeasca cu el,sa ii dea
o sansa,chiar daca nu il placea, el s-a plictisit de ea, a lasat-o.Eram la o
petrecere am iesit eu,prietena mea si inca o colega afara din sala,a iesit
si el,am inceput sa vobim cu totii, pentru un baiat rau, chiar ma impresiona gandirea lui.Am inceput sa il plac.
El e genul de baiat,rebel,e foarte dragut(desi nu-mi prea pasa,sincer) are
o gramada de fete la picioare,mult mai dragute ca mine.E destept,amuzant, sincer
dar, e foaarte suparacios.Am inceput sa vorbim.Ne intelegeam foarte bine, dupa vreo
2 saptamani,am aflat ca el mai dicuta cu o alta fata. Dupa ce am aflat asta l-am intrebat
pe el daca eu sunt singura fata cu care discuta,a fost sincer,mi-a spus "nu".Cam,o luna,
nu i-am mai scris,nu i-am mai raspuns la mesaje,pana intr-o zi,am vrut sa ii trimit sms
verisoarei mele cu "Ceau, ce >faci?big grin

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ăăăm... care e întrebarea? Cu ce te putem ajuta?

| Kalla a răspuns:

Asa si? Cu ce te putem ajuta daca i-ai trimis un mesaj verisoarei tale?

| fede12 a răspuns:

Oke si? I-ai trimis lui sms? sau ce?laughing)

| Mariix a răspuns:

Cu ce vrei s ate ajutam?rolling on the floor