| BuBu_4788 a întrebat:

Hey... puteti sa imi spuneti cum asa putea sa spionez pe cineva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai in spatele ei la 5-10 metri straight face.

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Spionatul nu e deloc frumos. daca e ceva gen:sotul isi inseala nevasta, lasa pe mana detectivilor profesionisti.in rest, nu prea merita.este un lucru care ma jucam cand aveam 6 ani.

| L7L a răspuns:

Urmarestel(o) peste totlaughing

| lunarwolf a răspuns:

Bunica-mea cand ma urmarea prin parc cu iubitul, se ascundea dupa masini si dupa tufisuri, pana cand a vazut-o el si s-au luat de par.laughing

| glitt3r a răspuns:

Daca are twitter, spionajul nu merita. Vezi acolo ce face tipul/tipa in momentul respectiv.