| Năpârlici a întrebat:

va rog sa ma ajutati cu niste raspunsuri utile! Cand vreau sa intru pe facebook scriu parola si imi spune ca este temporar blocat contul meu, cu toate ca profilul meu este inca activ si primesc commentarii, like-uri, postari s. a. m. d. p, doar ca nu pot umbla pe el. Din ce cauza si se reactiveaza sau nu? Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Trebuie sa deblockezi contul asta o faci fie cu data nasteri fie cu recunoasterea din poze a prietenilor de pe facebook

| Năpârlici explică (pentru AlinKun):

Imi poti spune mai detaliat te rog? Ce pasi trebuie sa urmez sau ceva de genu...