| Creatsaaaaaaa a întrebat:

Hey :-s. Sunt in clasa a 8a si dupa cum stiti urmeaza banchetul :X.Problema este ca nu stiu ce rochie sa aleg: am 1, 64 si 45 de kg, sunt slabuta. Ma puteti ajuta cu niste idei?thinking

2 răspunsuri:
| effect a răspuns:

Ai putea sa alegi o rochita pana la genunchi sau putin mai deasupra, fara bretele, sa vina in forma de A sau chiar pe corp si sa evidentieze talia cu o bata mai mare :-)sper sa fie ok :-)distractie placuta

| MoonLight a răspuns:

Poti la fel de bine sa alegi o rochie cu bretele dar foarte fine si sa fie mai stransa pana in talie si de jos sa fie larguta. Poti alege culori vesele si sa le combini cu accesorii de acceasi nuanta sau argintii/negre/aurii (depinde de culoarea aleasa). Eu la banchet am avut o rochita rosie cu bretele finute (abia se zareau) la mijlocul cupelor avea o soparlita super draguta care le unea si ca sa nu fie prea simpla rochia i-am adaugat eu o curea lata care avea pe cataramana o tot o soparlita asemanatoare cu cea a rochiei. Era cu jumatate de palma deasupra genunchiului. Bafta si sper sa ai din ce alegi si sa gasesti repede tot ce iti trebuie!