| Bubuuuuuuuuuuuuu a întrebat:

Heyhappy.
Sa va spun povestea mea...si am nevoie da pareri.M.am indragostit de un baiat mai mare cu 4 ani decat mine. El acum e cu o fata la care tine enorm. Dar, nu stiu ce sa mai cred.Imi da mereu sperante.Tot timpu' se uita asa frumos la mine si imi zambeste. O data mi-a spus sa nu mai fiu trista din cauza unei fete si m-a luat in brate.Alta data, m-a luat de mana si m-a luat cu el l-a magazin.Sau...Eram odata la un concert, si nu isi mai dezlipea privirea de la mine.[desi el era foarte suparat, nu stiu de ce cand se uita la mine zambea], ma duceam sa cumpar de mancare se uita dupa mine, pana si a dansat cu mine.Sau, eram in fata scolii ajunsesem eu mai devreme.Si a venit si el pe acolo si a zis ca se grabeste, da' m-a intrebat ce fac si a stat cu mine pana au inceput orele.
Ce credeti? Are vreun >intres?: sau decat isi bate joc de mine cu sperantele asteastraight face?[P. s.:Tin sa mentionez ca prietena lui actuala nu tine deloc la el.Ms:*

Răspuns Câştigător
| aysun a răspuns:

Ce mai, go pe el!

6 răspunsuri:
| deeea28 a răspuns:

Poate n-are nici un interes, poate e doar amabil sau te vede trista si poate e si el trist si te intelege. Daca are pe cineva nu cred ca e bine sa intervii indiferent daca il iubeste cealalta sau nu. Lasa-l pe el sa decida. Daca intr-adevar te place, va renunta la cealalta si va veni dupa tine. Pana atunci nu-ti face sperante si simtete bine cu el, cred ca e destul. Pup

| ariana_5123 a răspuns:

Buna. Posibil ca tine la tine ca la o sora mai mica, poate nu are un alt interes. Sau poate te inseli si nu tine asa de mult la prietena lui, cine stie. Daca iti place asa mult tipul parerea mea e sa incerci. Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea nu tine la el dar el? de ce stau impreuna?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa pai mai era unu pe aici: st cu o fata d ceva timp dar acum cateva zile am vzt alta d care imi plc enorm..." laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mai astepti mai ales ca venit la tine sa iti dea raportul... e clar ca te vrea de navasta cel putinwinking

| Bubuuuuuuuuuuuuu explică:

Ok...
Acum el s-a despartit de ea si a venit imediat sa-mi spunasmug

Dar nimic mai multstraight face

Si ea acum e foarte fericita si deja e cu altu' decat dupa 2 zilelaughing

smugSo...am vreo sansa?smug