| deyna23 a întrebat:

Hey! Salut! particip la un concurs muzical "English Hits". Am deja un cantec caci am fost la preselectie si am mers in etapa finala uraa! I will follow you into the dark-Death cab for cutie acesta e cantecul pe care am sal cant insa trebuie sa fac un show ceva pe scenasi nu stiu ce poate ceva miscari... ajutati-ma va rog cu ce puteti:*
daca vreti sal ascultati:http://www.youtube.com/watch?v=xbqtuFemMOE

2 răspunsuri:
| deia a răspuns:

Felicitari!
Bravo.Ma bucur pentru tine.
Cat despre miscari cred ca pe scena o sa vina de la sine, nu trebuie neaparat sa faci un dans.

Succes:*. Sper sa castigi big hug

Felicitari inca o data:*.

| deyna23 explică:

Mersi