| snd9999 a întrebat:

Cum pot deveni cantaret sau macar sa particip la un concurs?
Am voce dar nu ma ocup cu canto si cant la instrument muzical.
Sunt putin moale dupa caracter dar ma descurc pe scena.
Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Du-te la un profesor de muzica si pune-l sa te asculte sa vada daca poate iesii ceva din tine!

| Johndoe2023 a răspuns:

Pai poti incepe prin a canta la un balul bobocilor sau pe la o cafenea?
fa-ti reclamawinking

| snd9999 explică (pentru Johndoe2023):

Am vrut sa cant la balul bobcilor, o sa fie lunea viitoare insa nu am avut curaj sa spun profesoarei ca pot canta, si o fata mai indrazneata iarasi mi-a luat locul sad