| deyna23 a întrebat:

Hey! Salut! particip la un concurs muzical "English Hits". Am deja un cantec caci am fost la preselectie si am mers in etapa finala uraa!hee hee I will follow you into the dark-Death cab for cutie acesta e cantecul pe care am sal cant insa trebuie sa fac un show ceva pe scenasi nu stiu ce poate ceva miscari... ajutati-ma va rog cu ce puteti:*

3 răspunsuri:
| Alii a răspuns:

Pai nu stiu melodia.thinking

| FLAViЯ a răspuns:

Poti sa ne dai un link sau ceva ca sa putem asculta mai intii melodia si apoi incercam sa te ajutam cumva.