| dulcikaaa a întrebat:

Hey salut pretenaasi de pe TPU! stiu ca s-ar putea ca intrebarea mea sa fie aiurea dar chiar nu stu ce sa fac! sunt in clasa a9a si multi imi spun ca sunt prea zapacita sau ca sunt prea copilaroasa....cum ar trebui sa fiu ca sa par o fata ma matura sau mai feminina?sad please help me! big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu ii baga in seama pe acei multi care iti spun ca esti copilaroasa. Daca erai matura si feminina ziceau ca esti tarfalaughing...

| Cosmin1I a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Bai tu ai pic de logica in tot ce zicilaughing?

| Trolli a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Tu macar stii cum arata o femeie feminina si matura? Nu, nu cele de site-urile pentru adulti!winking
Nu mai vorbi fara sa stii!

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Cosmin1I):

Eu nu sunt pupincurist ca tine iarta-ma.Este si logic si corect din punct de vedere gramatical. Daca tu vii de la Dulga si nu intelegi ce scrie asta inseamna lipsa de logica?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Trolli):

Ia numai comenta tu si vezi-ti de saracia ta mentala...

| Trolli a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Oh, tu inteligentule! Prea Marite destept! Fara tine site-ul ar da faliment!
La ce nick ai, ma mir ca stii sa scrii.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Trolli):

Insulte tipice preadolescentilor care nu au altceva de facut decat sa se certe pe TPU:"La ce nick ai, ma mir ca stii sa scrii".Mai bine taci din gura ca deja ne-ai convins pe toti de inteligenta ta!

| Trolli a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Bine, maturule! Uite un raspuns ce l-ai dat tu la o intrebare:
"Pute-ai scrie intrebarea pe google fara sa mai multumesti anticipat!"
http://www.tpu.ro/......anticipat/
Stii vorba aia cu fudulul?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Trolli):

Am fost corectat automat de TPU, pe urma mi-am dat seama ca e gresit.Ai cautat mult pana sa gasesti intrebarea asta? Cred ca asta e obsesie sa te certi cu toata lumea pe TPU.
dulcikaaa imi cer scuze ca am deviat de la subiect, dar na.
oricum trolli ar trebui sa faca pe TPU o sectiune si pentru voi cei cu dizabilitati, in cazul tau mentale sa te poti destinde in voie.

| Trolli a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Te rog fara jigniri! Cunosc persoane cu dizabilitati, care sunt persoane foarte de treaba si inteligente!
Putem purta o conversatie in contradictoriu si fara sa aruncam cu insulte! Degeaba vrei tu sa pari destept, moral, si atotstiutor, de multe ori o dai in bara!

In fine, ma opresc aici, nu rezolv nimic. Zi faina.

| Cosmin1I a răspuns (pentru SergiuBoss11):

laughingDUDA m-am referit la logica ta mintala nu la cea *gramaticala*:p.Of of.Havefun

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Cosmin1I):

Imi esti antipatic rau de tot.Stii care era una dintre partile bune ale comunismului? Ceausescu ii impusca pe cei ca tinerolling on the floor.

| Cosmin1I a răspuns (pentru SergiuBoss11):

laughing Ma simt dezamagit ca m-am obosit cu tinestraight faceByeBye.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Cosmin1I):

laughingte-ai certat cu cine nu trebuia....prima oara documenteaza-te sa nu dai peste unul care te depaseste intelectual ca si in cazul de fata.

| Trolli a răspuns (pentru Cosmin1I):

Asa ma simt si eu...

| Vix999 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Eu nu vad unde anume in capul tau logica si gramatica au ceva in comun. Poti foarte bine sa scrii ceva logic dar incorect gramatical, cum poti foarte bine sa scrii ceva corect gramatical dar fara pic de logica....asa ca raspunsul tau. :winking

| Vix999 a răspuns (pentru Cosmin1I):

E vina ta ca te pui la mintea lor laughing)) Iti dai seama cata minte iti trebuie sa te uiti la Naruto si sa joci Metin?

29 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

Nu ar trebui sa ii asculti pe asa-zisii ''maturi'' pentru ca asta esti tu, o fire mai zvapaioasa. Daca erau atat de maturi pe cat spun nu iti atrageau atentia pentru asa ceva..Ramai cum esti, fii tu insuti ca ai timp sa fii matura de la 18 ani in sus cand o sa fii pe banii tai.

| dulcikaaa explică (pentru Wehes):

Multumesc pentru sfat

| catalinnaelena a răspuns:

Sa fii tu insuti! :d

| axwell15 a răspuns:

Daca stii ca intrebarea ta e aiurea, dc o mai pui? pentru ca tu esti mai aiurea decat intrebarea ta. shot yourself happy

| Trolli a răspuns (pentru axwell15):

Ce intrebare? Spun ca, o femeie poate fi feminina si matura, fara sa para vulgara sau sa fie catalogata ca o femeie usoara! Esti frustrat cumva?

| axwell15 a răspuns (pentru Trolli):

Daca ajungi sa ne pui noua intrebari despre cum ar trebui sa fi...nu stiu cine e mai frustrat dintre noi doi...tongue

| Trolli a răspuns (pentru axwell15):

Nu eu am pus intrebarea!

| axwell15 a răspuns (pentru Trolli):

Ma rog.nu ma intereseaza. oricum si tu esti inca o copila de 14-15 ani care inca nu gandeste cum trebuie. la varsta asta, fetele ca voi ar trebui sa aiba fluturasi in stomac, nu cocosei in fund happy

| Trolli a răspuns (pentru axwell15):

Bai, ce am zis eu? Tu citesti cumva pe diagonala?
Stiii tu ce varsta am si ce am eu in fund? Te bagi si tu in seama in lipsa de atentie?
Am spus ca o femeie matura si feminina nu e neaparat o femeie usoara! Vezi-ti de mana tawinking Poate te asteapta!

| axwell15 a răspuns (pentru Trolli):

laughing ce repede te balonezi la adevar. mai bine impusca-te happy

| Trolli a răspuns (pentru axwell15):

Repet: Citeste naibii ce am scris, si nu ma balonez la adevar, si la aberatiile pe care le spui! Mdea, inteleg ca esti un adolescent tipic, probabil refuzat de o fata, si faci pe justitiarul pe aici.
Spune-mi si mie de unde ai tras tu concluzia ca am 15 ani si vreau cocosei?
Impusca-te tu!

| axwell15 a răspuns (pentru Trolli):

laughing adolescent..auzi... pai in primul rand te iau dupa poza. mai bine citeste si tu o carte..mai documenteaza-te..mai scoate capu in societate.

| Trolli a răspuns (pentru axwell15):

Mda, m-am convins! Seara faina.winking