| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey stie cineva cand mai vine trupa Nightwish in Romania?

3 răspunsuri:
| Chillcs a răspuns:

Deocamdata nu se negociaza nimic, nici nu s-a adus vorba ca vor veni.

| KuolemaTekeeTaiteilijan a răspuns:

Pana in 2015 nu e nici o sansa sa ii vedem in Romania. Acum au schimbat solista din nou (ca neh, deja sunt cunoscuti pentru numarul mare de membrii care i-au avut pana acum laughing ). Pana atunci vor decide cine va fi noua solista. Si sa vedem poate pe la mijlocul lui 2015 sau mai tarziu daca se gandesc sa vina si pe la noi.

P.S. Daca vin cu Floor, nu ma duc nici sa mor, cu toate ca intr-o vreme Nightwish era trupa mea preferata.

| RoseOfTheFire explică (pentru KuolemaTekeeTaiteilijan):

Pai da inainte era Tarja cea mai buna si preferata mea de altfel dupa a venit Anette care mi s-a parut destul de buna. Oricum cand vor venii aici fac tot posibilul sa fac si eu o poza cu ei laughing chiar imi doresc asta. Dar sa mai traim noi pana in 2015 ca sa ii vedem si dupa ne mai facem planuri.