| AlexutzaDragutza a întrebat:

Hey stie cineva cum se va numi noul film de pe acasa tv din toamna cel romanesc am vazut o reclama in care era nicoleta luciu, iuliana luciu si multe in apa la mare cred imbracate cam ca indienele ceva de genul si dansau.Cine stie funda lool!

Răspuns Câştigător
| ByZZy a răspuns:

Presupun ca te referi la iubire si onoare big grin
fundita?puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| BicolorBell;x a răspuns:

Iubire si Onoare.Sunt imbracate in araboaicehappy
Este vorba despr eu pov de dragoste dintr'un arab si o romanca care este sotia unui alt arab. Ea este acolo din obligatie, isi doreste libertate dar nu are cum.Este prins aintr'un fel de cerc, din care nu are cum scapa.
Este o poveste interesanta, dar la capitolul talent actorii alesi pentru rolurile principale si rolurile secundare principale lasa de dorit!
Pacat de poveste!

| KurseMarkSasuke a răspuns:

Iubire si oniare

| KurseMarkSasuke a răspuns:

Lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lool
m-am saturat de cuvantulasta toti parca sint posedati Loollaughing; P