| sweetkidd a întrebat:

Hey ...stie cineva de unde pot sa mai fac credit in IMVU:*

Fara invitatziiiibig grinbig grinbig grin

fundoy mare mare+un vot

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

-cu animal mergi la sectiunea "pets" de pe lista a 2-a si iti iei un animal iar o data la 2 ore iti da in jur de 15/17 credite, dar o data la 2 zile cam asa trebuie sa platesti 30 de credite, hrana pentru elbig grin
-cumperi de pe net faci schimb pentru $ primesti credite, du-te pe sectiune credits sau ceva de genu iar ala te duce la site-ul ala unde sunt ofertele
-si nu in ultimul rand:d faci tuoritalul, daca nu l-ai facut deja.
succes! funda?batting eyelashes