| ella2816 a întrebat:

Hey,stiti cumva de ce mi se opreste aparatul de fotografiat,adica il deschid iar apoi se stinge, baterie are..nu stiu care ar putea fi cauzastraight face, multumesc pentru raspunsuri:* (scuzati categoria) straight face

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dă niciun mesaj?
Ce tip de aparat e?

| ella2816 explică (pentru anonim_4396):

Asta scrie pe aparat..MPEG4 MUSIC...8x DIGITAL ZOOM..acum am observat ca nu mi se vede nici clarstraight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru ella2816):

Încearcă și cu alte baterii.
Curăță dacă e cazul contactul bateriilor cu aparatul.
Dacă ai păstrat manualul de utilizare s-ar putea să merite să arunci o privire.
Verifică să fie și cardul la locul lui.